برنامه اتاق فکر دشمن برای نظام اسلامی..!

رهبر معظم انقلاب آبان سال ۱۳۸۹ در جمع دانشجویان و دانش آموزان فرمودند:

"در میدان سیاسی، فتنه سال ۸۸ را جوانهای ما خواباندند. بیش از عوامل گوناگون دیگر، جوانهای ما، همین شما دانش آموزها، همین شما دانشجوها نقش داشتید؛ والّا فتنه، فتنه بزرگی بود. من به شما عرض کنم؛ چند سالی که بگذرد، آن وقت قلمهای بسته شده آگاهان بین المللی روان خواهد شد، باز خواهد شد، خواهند نوشت، ممکن است من آن روز نباشم اما شماها هستید؛ خواهید شنید، خواهید خواند که چه توطئه بزرگی پشت فتنه سال ۸۸ بود. این فتنه خیلی چیز مهمی بود، قصدشان خیلی قصد عجیب و غریبی بود در واقع میخواستند ایران را تسخیر کنند. اینهائی که عامل فتنه بودند – توی خیابان، یا بعضی از سخنگویانشان – اغلب ندانسته وارد این میدان شده بودند؛ اما دستهائی اینها را هدایت میکرد، نمیفهمیدند. حالا این که چطور بعضی ها وارد این میدان شدند، چطور ندانسته به دشمن کمک کردند، خودش تحلیلهای دقیق روانشناختی دارد. اما واقعیت قضیه این است که عرض کردم این مسئله خیلی کار بزرگی بود؛ این کار را شما جوانها به سامان رساندید".


1111111 [1600x1200]رضا تقی زاده ، مجید محمدی و حسین علیزاده در جلسه ضد انقلاب

این فرمایش حضرت آقا پایگاه خبری تحلیلی مرصاد نیوز را بر آن داشت تا با بررسی وقایع ۸۸، روند فتنه از ۲۲ خرداد تا ۶ دیماه را برای مخاطبان خود بررسی کند در این گزارش ویژه، پشت پرده یک جریان مرموز افشاء خواهد شد. نقش و ماموریت خواهر زاده کروبی در خارج از کشور به همراه اکیپ دیپلمات ها که بعد از استعفاء از مناصب دولتی به استخدام سازمان های صهیونیستی و ضدانقلاب در آمدند.

بی شک دشمنان انقلاب اسلامی از همه گزینه‌ها، ظرفیت‌ها و تجارب خود برای مقابله و مهار نظام مردم‌سالاری دینی بهره گرفته اند. تجزیه طلبی، اقدامات مسلحانه گروهک‌های ضدانقلاب، براندازی از طریق اغتشاش و آشوب سازی در جامعه، کودتا، حمله نظامی، ترور شخصیت‌های اصلی نظام، ایجاد شکاف و برانگیختن اختلاف‌های قومی و مذهبی، تحریم و فشارهای اقتصادی و عملیات روانی پر دامنه، محورهایی از تهدیدها و توطئه‌های مختلفی بوده است که نظام جمهوری اسلامی در این ۳۵ سال با آنها روبه‌رو بوده است.

آنچه که امروز مخاطبین در این گزارش خواهند خواند تنها بخشی از تشریح پروژه روانی بر علیه نظام اسلامی است که توسط عناصر خودفروخته صورت گرفته است. قصد اولیه گروهک کمپین سبز این بود تا با کمک سرویس های اطلاعاتی غرب و برخی کشورهای عربی تعداد قابل ملاحظه ای از کارمندان سفارت خانه های وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فتنه ۸۸ استعفاء دهند.کمپین سفارت سبز مانند حلقه کیان قبل از انتخابات سال ۸۸ جلسات محفلی داشت.علی اکبر امید مهر، حسین علیزاده، محمد رضا حیدری و احمد ملکی اعضاء فعال این گروه را تشکیل می دادند.احمد ملکی خواهر زاده مهدی کروبی از ایتالیا با مهدی کروبی ارتباط داشت و از او رهنمود می گرفت.تقی کروبی در دیدار محرمانه ای که در بهمن سال ۸۷ با ملکی داشت بودجه ای در اختیارش گذاشت تا تیم تبلیغاتی کروبی (بخوانید میر حسین موسوی) در ایتالیا فعال شود ، این اقدام ملکی خلاف ضوابط بود چون طبق صراحت قانون کارمندان رسمی دولت نمیتوانند برای کاندیدای خاصی تبلیغات کنند.البته ماجرا به اینجا ختم نشد و بعد از اغتشاش خرداد ۸۸ در یک اقدام هماهنگ به سرکردگی احمد ملکی  نقشه شوم استعفاء کلید خورد.

قرار بر این شد کارمندان ایران در سفارت خانه های کشورهای مختلف در هر مقام از کنسول گرفته تا رایزن سوم به صورت نوبه ای استعفاء دهند و دیگر همکارانشان را تشویق کنند تااین حرکت برای فشار به نظام اسلامی ادامه داشته باشد.محمدرضا حیدری، فرزاد فرهنگیان، حسین علیزاده، احمد ملکی، درویش رنجبر، ابوالفضل اسلامی و علی اکبر امیدمهر در کشورهای نروژ، فنلاند، ایتالیا، ژاپن، فرانسه و هند از سمت‌های خود استعفا داده و به عضویت کمپین سفارت سبز درآمدند. پیش بینی آخرین جلسه اقدام استعفای نوبه ای این بود در هر سفارت خانه مجموعا ۹ نفر استعفاء دهند که اگر این طرح اجرایی می شد می توانست ضربه ای جدی به نظام جمهوری اسلامی وارد کند حتی وزارت خارجه کانادا پذیرفته بود در صورت اجرایی شدن این طرح، کارمندان سفارت ایران در کانادا را اخراج کند تا ساختمان سفارت را در اختیار این گروهک قرار گیرد.

علی اکبر امید مهر مسئول پیگیری این طرح دیدارهایی با افراد ذی نفوذ در خارج از کشور انجام داد، علی اکبر امید مهر از کارمند سابق سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان بود که بعد از افشاء شدن ارتباطش با سازمان منافقین هم اکنون با نام و هویت محرمانه در کشور دانمارک زندگی می کند.

2222222222222 [1600x1200]
 حسین علیزاده به همراه محسن سازگارا در یکی از کشورهای اروپایی

کمپین سفارت سبز در معرفی و اهداف خود آورده است :

این گروهک "به دنبال برقراری اتحاد در بین تمام گروه های درگیر با جمهوری اسلامی در داخل و خارج کشور برروی حداقل هایی است که تمام این گروه ها با آن موافق می باشند، از اولویتهای کمپین سفارت سبز ایجاد اتحاد بین اپوزیسیون است تا براساس این اتحاد و اعتماد حاصل شده یک اپوزیسون قوی در مقابل این رژیم {جمهوری اسلامی} بوجود آید.همان خواست اپوزیسیون داخل و خارج از کشور انحلال رژیم موجود و برقرای یک سیستم دموکراتیک و سکولار می باشد. وجود یک ایران دموکراتیک درمنطقه هم به نفع کشورهای خاورمیانه و همسایه ایران است و هم به نفع سایرکشور های دنیا خواهد بود، زیرا امروز در ایجاد و منشاء هر بحرانی در کشورهای همسایه ایران و منطقه خاورمیانه، دستهای این رژیم در آن مشهود بوده و با انحلال این حکومت، نطفه شوم رادیکالیسم اسلامی در منطقه خشک خواهد شد".آنچه در اهداف این گروهک آمده طبق امیال و آرزوهای صهیونیست ها است.اهداف گروهک کمپین سبز نه تراوشات ذهنی این عده وطن فروش بود و نه نسخه جین شارپ، بلکه اقداماتی بود که چند سال قبل از فتنه ۸۸ برنامه ریزی شده بود. از دل این آرزوها و تخیلات ذهنی به منظور براندازی که به لطف خدا و ائمه معصومین خنثی شد دولت در تبعید بیرون آمد.

دنیس راس که در آن مقطع ماموریت تشکیل دولت در تبعید را در دست داشت با موافقت مدحی نسبت به همکاری در این پروژه، با توجه به آن‌که جهت تکمیل پروژه‌اش به یک چهره نظامی – امنیتی نیاز داشت، پروژه خود را تکمیل شده دید.

3333333333 [1600x1200]

 دنیس راس مشاور مؤسسه سیاست‌گذاری خاور نزدیک واشنگتن

شایان ذکر است نقش گروهک کمپین سبز در پروژه صهیونیستی دولت در تبعید پشتوانه دیپلماتی بود که با اعترافات محمد رضا مدحی در پروژه محرمانه نفوذ به نام "الماسی برای فریب" طراحی آمریکایی ها نقش بر آب شد.

در ادامه این گزارش ویژه، یکی از عناصر اصلی این گروهک که ارتباط مستقیمی با سران فتنه داشت به منظور تبیین زوایای خیانتشان به مردم عزیز و مسلمان ایران معرفی میشود تا برای همگان آشکار شود پشت صحنه فتنه ۸۸ چه برنامه ریزی های گسترده ای صورت گرفته بود.

احمد ملکی دیپلمات پیشین و خواهرزاده مهدی کروبی در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ در راستای حمایت و همراهی با فتنه گران استعفای خود را از سمت سرکنسولی ایران در ایتالیا اعلام کرد و به فتنه سبز پیوست.وی که هم اکنون در فرانسه ساکن است پس از استعفاء و درخواست پناهندگی، خواستار حکومتی آزاد و سکولار برای ایران شده است!

احمد ملکی با حضور خود در خارج از کشور ضمن دیدار با اپوزیسیون فرصت طلب سعی کرد خوش خدمتی به غرب را ثابت کند و برای اینکه بتواند گذشته خود را از هر اتهامی پاک کند باید یک اقدامی بسیار بزرگ در داخل انجام می داد، این بار احمد ملکی با نزدیک شدن به امیرحسین جهانشاهی تاجر ثروتمند و ضدانقلاب خارج از کشور بخشی از هزینه های عاشورای ۸۸ را تامین کرد.

4444444444 [1600x1200]

 از راست ؛ محمد رضا حیدری،امیر حسین جهانشاهی و احمد ملکی

خواهرزاده مهدی کروبی علت پیوستن خود به امیرحسین جهانشاهی و دیگر فعالان فتنه ۸۸ را اینگونه عنوان کرده است:" هیچ راه حلی جز تغییر نظام و دگرگونی کامل سیستم حکومتی موجود، نمی تواند به مطالبات مردم ایران برای استقرار آزادی و حقوق بشر پاسخ مثبت دهد. لذا هر استراتژی دیگر که صرفاٌ خواستار ایجاد اصلاحات در چارچوب سیستم حکومتی و قانون اساسی فعلی باشد، نه قادر به جلب حمایت مردم در ایران خواهد بود و نه می تواند ایران را به آن جایگاه و منزلتی که سزاوار آن است در جامعه بین المللی برساند."

امیر حسین جهانشاهی که یک سرمایه گذار ساختمانی در خارج از کشور است و اساسا سواد سیاسی چندانی ندارد مدعی شده که در اسفند ماه ۱۳۸۸ با اعلام موجودیت گروهک موج سبز، نخستین ساختار اپوزیسیون که پشتیبانی مالی و لجستیکی لازم برای همه شبکه های مبارزاتی! (اوباش گری) در درون کشور تامین می کند را پایه گذاری نموده است!

سرگذشت گروهک کمپین سفارت سبز بعد از یوم الله ۹ دی همانند دیگر ضد انقلاب در ۳۵ سال گذشته شد و کل اعضای تیم به اردوگاه سلطنت طلبان رفتند و از حامیان ربع پهلوی منفور شدند البته در میان سلطنت طلبان و گروه های ضد انقلاب مشهور به جاسوسی برای جمهوری اسلامی هستند!

اما مردم با حضور خود در حماسه ۹ دی حمایت قاطع و بی بدیل خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام راحل (رحمه الله علیه)رهبر عزیز و مقتدر نشان دادند و یکبار دیگر اعلام کردند که نخواهند گذاشت این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. نه دی، روز بخشش فریب خوردگان و روز غضب بر فتنه‌گران توسط امت بود. نه دی، آموخت که نیازی نیست همیشه ولیّ در بین باشد، بلکه کافی است ولیّ در دل باشد.

/ 1 نظر / 37 بازدید
علی

فتنه 88 از زمان دولت خاتمي برنامه ريزي شده بود آن زمان كه جلسات محرمان در فتر جواد اماد در حراست وزارت نيرو برگزار مي شد و براي جذب جوانان هم از طريق شبكه توانير عكس مستهجن توزيع مي شد و در جريان فتنه 88 و تير 78 وزارت نيرو نقش تداركات را داشته