جناب آقای ظریف؛ چرا ما بی اعتماد هستیم!؟

اینکه جمهوری اسلامی ایران چه کرده است که باعث بی اعتمادی شده است نکته ای است که باید وزیر محترم امورخارجه به آن اشاره نمایند و آیا ده سال گذشته که تمام فعالیت های ایران زیر نظر آزانس بین المللی بود باز هم ما بی اعتمادیم یا طرف مقابل که تحت سیطره رژیم صهیونیستی می باشد. مگر ما چیزی جز حق طبیعی خودمان می خواهیم؟

جناب وزیر امورخارجه باید پاسخ بدهند بر چه مبنایی مردم خود را متهم به بی اعتمادی کردند! کسانی که در 35 ساله گذشته زیر فشارهای کشورهایی بودند که خود بر علیه بشریت جنایت کرده اند و از انواع سلاحهای اتمی، شیمیایی و میکروبی استفاده کرده اند و دیگران را متهم به بی اعتمادی می کنند؟

جناب وزیر امورخارجه که افتخار می کردید به اینکه مقامات آمریکایی به هوش شما حسرت می خورند! با کمال تاسف باید بگوییم چیزی که آنها دنبال اثباتش بودند یعنی بی اعتماد نشان دادن  ایرانیان شما به راحتی به آنها تقدیم کردید!؟

آقای ظریف! آخر چرا و به چه حق و مجوزی ملتی را که فقط به دنبال آبادانی و پیشرفت و استفاده از علم و تکنولوژی هست را مجرم و متهم کردید شما مطمئن هستید که در این سفر سفیر ملت و کشور خودتان بودید که دها هزار شهید برای اعتلای کلمه الله و استقلال تقدیم کرد؟!

جناب آقای ظریف در مدت کوتاهی که از عمر وزارت و صدارتتان می گذرد مرتکب اشتباهاتی شدید که دشمنان ما 35 سال ما را متهم به آن می کردند و این جای بسی تاسف و تعجب دارد!

/ 0 نظر / 19 بازدید