علامه سید جلال الدین آشتیانی: عبدالکریم سروش، یهودی الاصل است
ساعت ۱۱:۱۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٧ آذر ،۱۳٩۱   کلمات کلیدی: امریکا ،تروریسم

وقتی یک نفر؛

-در سالهای اول انقلاب به عنوان مغز متفکر انقلاب اسلامی مطرح بوده باشد ولی در همان سالها، حتی یک کلام علیه رژیم صهیونیستی از او شنیده نشده باشد،

- نام اصلی اش را تغییر داده باشد (تا شاید عقبه خانوادگی اش را پنهان کند)

- دگردیسی اش از یک پزشک داروساز به تئوری پرداز انقلاب و اسلام، تقریبا یک شبه باشد، (فراماسونها استادان قالب کردن یک شبه افراد با عناوین دلخواهشان به جامعه هستند)

- مبلغ اصول فراماسونری، مثل «جدایی دین از سیاست» و «پلورالیسم» باشد،

- دشمن خونی فراماسون ستیزان باشد،


- دشمن خونی «سید احمد فردید» باشد که چرا به نقش صهیونیستها در جریانهای تاریخی توجه داشته است،

- به شاگردی کارل پوپر، یهودی صهیونیست فراماسون، مفتخر باشد و مروج آرای او باشد،

- ضدیت با صهیونیستها و زراندوزان یهودی را مساوی با فاشیسم معرفی کند،

- مروج این ایده باشد که قرآن نه وحی خدا که سروده حضرت محمد(ص) است،

- شاگردانش در حلقه کیان، اولین افرادی باشند که سالها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در مطبوعاتشان قبح سخن گفتن از شناسایی رژیم صهیونیستی را بشکنند. همان مطبوعاتی که در فردای روز قدس سال ۱۳۷۸شمسی، در اقدامی هماهنگ، هیچ تیتر و خبری از راهپیمایی روز قدس، لااقل در صفحه های اولشان، منتشر نکردند. همان مطبوعاتی که محاکمه سیزده جاسوس یهودی رژیم صهیونیستی را سنگ اندازی افراطیون در سیاست تنش زدایی دولت اصلاح طلب معرفی می کردند و...

باور کردن اینکه آن فرد، خودش فراماسون یا یهودی مخفی باشد، امر بعیدی نیست.
***
محمدعلی رامین، دبیر بنیاد جهانی هولوکاست، در فروردین 1386 گفت: «گویا پدر بزرگ دکتر سروش یهودی بوده است.»

و حالا نویسنده این وبلاگ، از واسطه هایی کاملا مطمئن می شنود که از مرحوم «سیدجلال الدین آشتیانی» شنیده اند: «عبدالکریم سروش، یهودی الاصل است.» این واسطه ها آقایان «علی ت» و «ش.ز»، صاحب چندین عنوان کتاب با موضوعات فلسفی، تاریخی و علوم اجتماعی هستند. من حکمی در مورد هویت سروش صادر نمی کنم، ولی از این به بعد آن را موضوعی قابل تامل و لازم به بررسی می دانم.

ـــ
پ.ن، ۵/۷/۱۳۸۷: یادداشت بالا را بدون اطلاع ناقلان این قول از علامه آشتیانی نوشتم. بنابراین از اینکه آنها به درج نامشان راضی باشند مطمئن نبودم. بنابراین به درج مخفف نام آنها اکتفا کردم. پس از کسب نظر آنها، اگر راضی بودند به زودی نام کاملشان را خواهم نوشت. به هر حال این راویان برای بنده کاملا معتبر هستند و این مطلب هم یک یادداشت وبلاگی است.

پ.ن، ۹/۷/۱۳۸۷: دوستانی که خارج از دنیای مجازی آنها را می شناسم، در صورت تمایل می توانند از نام کامل راویان مطلع شوند.

پ.ن ۱۵/۱۰/۱۳۸۸: اصالت یهودی عبدالکریم سروش، قولی مشهور است و تنها به زبان علامه آشتیانی یا محمدعلی رامین نیامده است. مثلا یوسفعلی میرشکاک، در مقدمه کتاب «غفلت و رسانه های فراگیر» که به تاریخ ۶ آبان ۱۳۷۱ نوشته شده است، بدون ذکر نام سروش و با کنایه، به یهودی الاصل بودن او اینگونه اشاره می کند:

«نهنگ ها دسته دسته خود را به ساحل ها می اندازند تا بمیرند و از نکبت آب های آلوده به گند این تمدن آسوده شوند.
متفکران بزرگ و هنرمندان اصیل بیمارتر از نهنگ ها خود را به ساحل انزوا انداخته اند. جوانان در برابر این همه عفونت سیاسی و اجتماعی، سر به طغیان برداشته اند، سیاهان به جان آمده اند تا بار دیگر قتل عام شوند. خانواده ها، عرصه نابسامانی و شهرها در معرض تاراج فقر و جنایت است. کشورها در گیر و دار نابود کردن یکدیگرند؛ اما دکتر پوپر و زنانش همان لبخندی را بر لب دارند که آلبرت انیشتن پس از قطعی شدن اثبات تئوری شیطانی اش در هیروشیما و ناکازاکی. مسلمانان بوسنی را راسیونالیسم قتل عام می کند و مسلمانان جامو و کشمیر را لیبرالیسم. مسلمانان مصر و الجزایر را دموکراسی و شیعیان عراق را ناسیونالیسم. شیعیان لبنان را برادران دکتر پوپر از دم تیغ می گذرانند و فلسطینی ها را پسران پسر شمعون(؟) اسخریوطی به صلیب می کشند و من به دست های بسته خود نگاه می کنم و نفرین می فرستم به روزی که زاده شدم. از هیچ کس کاری ساخته نیست. می دانم هر کس خون امت سامری در رگ هایش جریان داشته باشد، حتی اگر هفت پشت از مسلمان شدن پدرانش گذشته است، بی اختیار به سمت جانبداری از تفکر و سیاست هم نژادان خود کشیده می شود. گرایش به پوپر و جامعه باز این دیو، گرایش خون و گوشت و عصب است؛ وگرنه کدام خون بر زمین خدا ریخته می شود که دامان یهود و پیروان جامعه یهود بنیاد، از آن رنگین نباشد. کورها هم می بینند سرخی خون زنان و دختران و کودکان فلسطین و بوسنی و هرزگوین را، کرها هم می شنوند فریاد استمداد مردم بیچاره لبنان و مصر و کشمیر را، مردگان هم می بینند و می شنوند صدای ریخته شدن خون سیاهان و سرخپوستان را، به دنیا نیامدگان هم می دانند فاجعه ویتنام و کره و الجزایر و عراق را، اما زنان پوپر -راسیونالیست های وطنی نه می بینند و نه می شنوند. صم بکم عمی فهم لایعقلونند در برابر جنایت های برادران خون و شیر خود (اسرائیل و آمریکا) اما اگر کسی فریاد بردارد که صهیونیست ها دارند مسلمانان دنیا را قتل عام می کنند، چشم های دموکراتشان باز و گوش های لیبرال شان تیز می شود و دهان متعفنشان منبسط که: شما فاشسیستها...
***
تو فاشیست و آنارشیستی، اگر جنایات برادران آن ها را فریاد برداری. اما آنها، با اینکه در برابر فجایع برادران خود مهر سکوت بر لب دارند و اقتصاد و سیاست و فرهنگ آمریکا و اسرائیل را با هزار آرایه لفظی و معنوی حقنه و دشمنان مظلوم این دو فرانکشتاین را به هزار تهمت متهم می کنند، صهیونیست نیستند.
***
لیدی های ژنرال پوپر! بوی خون سیاهان، بوی گوشت شیعیان عراق، بوی اجساد مثله شده فلسطینی، بوی دختران هتک عصمت شده بوسنی، بوی لاشه های ویتنامی. بوی... بوی دروغ، بوی ریا، بوی بندگی نفس اماره، بوی خودفروختگی، بوی استعمار، بوی غارت و چپاول، بوی شرک و نفاق، بوی احساس حقارت در برابر غرب، بوی کنش پذیری می دهد، خربزه راسیونالیسم در دهان مکنید.
***
ای کاش می توانستند پس از آنکه بارها و بارها، دژ نیمه ویران ایمان این مردم را هدف گرفته اند، پرده ای بر سر صدها عفونت پنهان در دل ها و اندیشه هایشان، یک بار هم به آمریکا و اسرائیل بگویند: بالای چشمتان ابروست.»


 

درباره
علی موسوی

شهید سید مرتضی آوینى:شهادت زیباست،امامثل مرد پای بیرق انقلاب ایستادن از آنهم زیباترست.خون دادن برای خمینی زیباست،اماخون دل خوردن برای خامنه ای ازآنهم زیباترست/ (این وبلاگی است برای تمام امت حزب الله و به هیچ تشکلی وابسته نمی باشد)

مطالب پيشين
آرشيو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
ابر برچسب ها
حزب الله (٢٢۸)  ,  تروریسم (٢٠۱)  ,  امریکا (۱٩۳)  ,  سلفی گری (۱٥٦)  ,  اسرائیل (۱٤٩)  ,  شیعه (۱٤۳)  ,  اصلاح طلبان (۱۳٢)  ,  شهید (۸٤)  ,  سوریه (٤۸)  ,  خراسان جنوبی (۳٢)  ,  نفرت (٢٦)  ,  انگلیس (۱٩)  ,  خلیج فارس (۱٩)  ,  فرهنگی (۱٢)  ,  ایران (٩)  ,  اصولگرا (۸)  ,  احمق (۸)  ,  ظهور (٧)  ,  ترکیه (٦)  ,  امام خامنه ای (٦)  ,  وهابیت (۳)  ,  احمدی نژاد (۳)  ,  فلسطین (٢)  ,  هاشمی (٢)  ,  روحانی (٢)  ,  یمن (٢)  ,  کشتار حجاج (٢)  ,  تلگرام (۱)  ,  انصارالله (۱)  ,  عبدالملک الحوثی (۱)  ,  آیت الله خز علی (۱)  ,  سایت نظامی (۱)  ,  علی محقی (۱)  ,  روسیه + سوریه (۱)  ,  آل سعود-منا (۱)  ,  حجت الاسلام عمارلو (۱)  ,  تحصن+مجلس (۱)  ,  محکومیت+حمایت (۱)  ,  برجام کج (۱)  ,  منصوبان بیت (۱)  ,  سوال سیاسی + شرعی (۱)  ,  مادر عروس!!! (۱)  ,  دولت وام خور (۱)  ,  جعل خبر (۱)  ,  سعودی (۱)  ,  روز قدس (۱)  ,  رژه (۱)  ,  اژه ای (۱)  ,  جهادی (۱)  ,  قضاییه (۱)  ,  فرماندهان ارتش (۱)  ,  کفر نعمت (۱)  ,  انحرافی (۱)  ,  پارچین (۱)  ,  معاون فرهنگی (۱)  ,  بی شرف (۱)  ,  خط قرمز (۱)  ,  سیب زمینی (۱)  ,  آیت الله مکارم شیرازی (۱)  ,  مرعشی (۱)  ,  هاله نور (۱)  ,  توافق هسته ای (۱)  ,  زیبا کلام (۱)  ,  اخلاق سیاسی (۱)  ,  سازمان ملل (۱)  ,  تغییرات (۱)  ,  کانال (۱)  ,  تناقض (۱)  ,  اربعین (۱)  ,  سخنرانی (۱)  ,  بازدید (۱)  ,  جنگ (۱)  ,  ولایت (۱)  ,  سکوت (۱)  ,  آمریکا (۱)  ,  نماز (۱)  ,  سید حسن نصرالله (۱)  ,  لبنان (۱)  ,  حج (۱)  ,  ویزا (۱)  ,  جانبازان (۱)  ,  آل سعود (۱)  ,  شورای مرکزی (۱)  ,